Seebi valmistamise komplektid

Seebi valmistamise komplekt sisaldab seebimassi, kahte erinevat 100% naturaalset eeterlikku õli ja kuivatatud taimi või savipulbrit. 

Saviseebi komplekt sisaldab 1 kg kitsepiimaga seebimassi, kahte erinevat eeterlikku õli ja kahte värvi savipulbrit. Roosa ja sinise saviga komplektis on greibi ja lavendli eeterlik õli ning punase ja musta saviga komplektis sidrunheina ja magusa apelsini eeterlik õli.

Kuivatatud taimedega seebi valmistamise komplekt sisaldab 1 kg läbipaistvat seebimassi, kuivatatud lavendliõisi, kuivatatud saialille kroonlehti, lavendli eeterlikku õli ja magusa apelsin eeterlikku õli. 

Kokku on 5 toodet.

Kuvatakse 1–5 toodet (kokku 5)

Aktiivsed filtrid

Kuvatakse 1–5 toodet (kokku 5)

Kellele komplekt sobib?

Seebi valmistamise komplekti kasutamine ei eelda eelnevaid teadmisi seebi valmistamisest. Komplektiga on kaasas sammsammulised juhendid seebi valmistamiseks. Seebi valmistamiseks tuleb seebimass sulatada, segada sisse soovitud lisandid ja valada vormi tahkuma. Väiksemad lapsed vajavad seebi valmistamisel vanemate abi kuuma, sula seebimassi käsitsemisel. Ohutuse seisukohalt on oluline ka järgida, et eeterlikke õlisid kasutatakse vastavalt soovitatud doseeringule. 

Mitu seepi saab valmistada seebi valmistamise komplektist?

Seebi valmistamise komplektis on üks kilo seebimassi. Kasutades näidisfotodel olevaid seebivorme, saad valmistada 10-12 seepi. Kui seebivormi maht on suurem, on seepide kogus väiksem. Siit leiad kõik Relumee valikus olevad seebivormid.

Mida lisaks komplektile veel vaja läheb?

Seebimassi sulatamiseks on vaja kuumakindlat sulatusnõud. Selleks sobib muuhulgas klaas- või metallkauss või klaaspurk. 0,5 l nõus saad korraga sulatada paarsada grammi tükeldatud seebimassi.

Seebimassi segamiseks ja lisandite doseerimiseks on hea kasutada metall-lusikat

Soovitav on seebi valmistamiseks mõeldud tööriistad hoida toidu valmistamiseks mõeldud vahendites eraldi.

Komplekt ei sisalda seebivormi. Soovi korral saad selle eraldi juurde osta. Saviseebi komplekti näidisfotodel on kasutatud ümmargust seebivormi, kuivatatud taimedega seebi valmistamise komplekti näidisfotodel aga ristkülikukujulist vormi

Kodus leiduvatest vahenditest sobivad seebi vormimiseks erinevad kuumakindlad plasttopsid. Seebivormina saab taaskasutada ka plastist jogurtitopse ja papist lamineeritud koore- ja piimapakke. Plasttopsi puhul testi enne selle kuumakindlust. Kui tops kannatab kuuma vee sisse valamist ilma deformeerumata, sobib see ka seebi vormimiseks. 

Valmis seebid on hea pakendada toidukilesse. See aitab säilitada nende hea lõhna ja kauni välimuse.