Kitsepiimaga seebimass
  • Kitsepiimaga seebimass

Kitsepiimaga seebimass

7,00 €
Pakendi suurus
Kogus

Kitsepiimaga seebimass on mõeldud koduseks seebi valmistamiseks. 

Kitsepiimaga seebimass on koheseks kasutamiseks mõeldud valmis seebimass ehtsa kitsepiimaga. Sulata mass, lisa  lõhna- ja värviaineid, kuivatatud taimi, vala vormi ja lase tahkuda. Pärast tahkumist saad seebi kohe kasutusse võtta!

Toode on pakendatud 1 kg plastkarpidesse, 12 kilone pakk koosneb 12 ühekilosest pakendist.

Kitsepiimaga seebimassist seebi valmistamine

Tükelda seebimass väiksemateks, tükkideks. Sulata kuubikud pliidil veevannil või mikrolaineahjus. Jälgi, et kitsepiimaga seebimass sulaks ühtlaselt ja ei läheks keema.

Sega sulanud seebi sisse lisandid: eeterlik õli või aroomiõli ja soovi korral mica või seebivärv. Detailsema info lisandite doseerimise kohta leiad seebimassist seebi valmistamise juhendis. Kuna kitsepiimaga seebimass sisaldab titaandioskiidi jäävad värvid seebi sees pastelsemad kui läbipaistvas seebimassis. 

Lase seebil tahkuda. Tahkumiseks on parim toatemperatuur.  Tahkunud seebid eemalda vormist ja keera hoiustamiseks toidukilesse. See takistab vee aurustumist ja lõhnade lendumist. Seebid on kohe kasutusvalmis.

Lisainfo

SLS vaba läbipaistev seebimass Stepheson Crystal Goats Milk on valmistatud Suurbritannias Stepheson Personal Group poolt. Toode on pakendatud 1 kg plastkarpidesse, 12 kilone pakk koosneb 12 ühekilosest pakendist. Poolik seebi pakend tuleb kasutamise vahepeal korralikult sulgeda. Õhukindlalt suletud karbis säilib toode omadusi kaotamata kuni kolm aastat. 

Lisainfo toote kohta (inglise keeles)Stepheson Crystal GoatsMilk

5898

Lisainfo

INCI
Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Goats Milk, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Lauric Acid,Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etridronate.
Partii
151466
Parim enne
02.10.21
Tooterühm
seebimass

Teile võib meeldida ka

Küsimus
Selle toote kohta ei ole küsimusi