Baby Berry Twist aroomiõli 10 ml
  • Baby Berry Twist aroomiõli 10 ml

Marjasegu aroomiõli (Baby Berry Twist)10 ml

3,30 €
Kogus

Baby Berry Twist (Marjasegu) aroomiõli

Magusa marjase lõhnaga aroomiõli. Erinevate marjade lõhnu on raske eristada - pigem on tegemist magusa, lastepärase kommilõhnaga. 

Aroomiõlid on tehislikult valmistatud lõhnaained. Need on mõeldud kasutamiseks kosmeetikatoodetes, küünaldes, seebis, diffuusorites.

INCI Parfum (Geraniol, Linalool,  d-Limonene, dl-Citronellol)

Toode on pakendatud tilgutiga klaaspudelisse.

Üldised soovitused aroomiõlide doseerimisel

100 g kosmeetikatoote lõhnastamisel kasuta 10-20 tilka, ühest pudelist piisab 1-2 kg kosmeetikatoodete lõhnastamiseks. Ära kasuta aroomiõli huuletoodetes.

Seebimassi lõhnastamisel kasuta kuni 20 tilka aroomiõli 100 g seebimassi kohta, ühest pudelist piisab kuni 1 kg seebi lõhnastamiseks.

Ise tehtud seebi sees kasutamisel sõltub aroomiõli kogus kasutatavast seebi valmistamise tehnoloogiast. Külmmeetodi puhul saab ühe pudeli aroomiõliga lõhnastada u 0,5 kg isetehtud seepi, kuummeetodi puhul 0,7-1,2 kg.

Küünalde valmistamisel jälgi vahatootja juhiseid. NatureWaxC3 sojavaha lõhnastamisel piisab ühest pudelist u 0,3-0,4 kg sojavaha lõhnastamiseks.

Aroomiõli ohutusalane teave

Aroomiõli ohutus on testitud vastavalt International Fragrance Association (IFRA) standardile, mis määrab ära maksimaalse ohutu kasutusmäära, mida ületada ei tohi. Kasutusmäärad sõltuvad toote tüübist, kui tundlik on nahk antud piirkonnas ja kui pikaajaline on kokkupuude. Sellest lähtuvalt on Marjasegu aroomiõli maksimaalsed ohutud kasutusmäärad tootegruppide kaupa alljärgnevad:

Huuletooted, suuvesi ja hambapasta – aroomiõli kasutamine ei ole lubatud

Deodorandid ja higistamisvastased ained maksimaalselt 4%

Tooted raseeritud nahale, silmatooted, lastele mõeldud tooted, kehakreemid, kehaõlid jalahooldustooted ja parfüümid, näohooldustooted, näomaskid, kätekreemid, näomaskid,tahked šampoonid ja kuivšampoonid maksimaaliselt 18%

Pesuvahendid (seep, šampoon, palsam) maksimaalselt 50%

Toodet kasutada ainult lahjendatult. Lahjendamata aroomiõli võib põhjustada nahaärritust ja allergilist nahareaktsiooni.

 

Säilita aroomiõli suletud pakendis jahedas, kuivas ja pimedas kohas. Ideaalne säilitustemperatuur on 15-20° C.

806364

Lisainfo

Lõhna kirjeldus
magus
puuviljane
INCI
Parfum (Geraniol, Linalool, d-Limonene, dl-Citronellol )
Tooterühm
aroomiõli
Kirjeldus
Aroomiõlid on tehislikult valmistatud lõhnaained. Aroomiõlid on mõeldud kasutamiseks seebis, kosmeetikas ja küünaldes. Toode ei sobi huulepalsamisse.
Tooraine
Sünteetiline tooraine.
Ohutus
Toode on mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kasutada ainult lahjendatult. Vältida silma sattumist. Hoida laste eest.
Küsimus
Selle toote kohta ei ole küsimusi