Blackcurrant aroomiõli 10 ml
  • Blackcurrant aroomiõli 10 ml

Mustsõstar aroomiõli (Blackcurrant) 10 ml

3,30 €
Kogus

Mustsõstar aroomiõli

Aroomiõli kasutamine kosmeetikas

100 g kosmeetikatoote lõhnastamisel kuni 4 tilka, ühest pudelist piisab kuni 5 kg kosmeetikatoodete lõhnastamiseks. Ära kasuta aroomiõli huuletoodetes.

Aroomiõli kasutamine seebi valmistamisel

Seebimassi  lõhnastamisel kasuta kuni 4 tilka aroomiõli 100 g seebimassi kohta, ühest pudelist piisab kuni 5 kg seebi lõhnastamiseks. Meie testimise tulemusena jäi aroomiõli lõhn külmmeetodiga valmistatud seebis tagasihoidlikuks ja seetõttu me seda isetehtud seebi valmistamisel kasutada ei soovita.

Aroomiõli kasutamine küünalde valmistamisel

Küünalde valmistamine - ühest pudelist piisab u 0,5 kg sojavaha lõhnastamiseks

Ohutusalane teave

Aroomiõli ohutus on testitud vastavalt International Fragrance Association (IFRA) standardile, mis määrab ära maksimaalse ohutu kasutusmäära, mida ületada ei tohi. Kasutusmäärad sõltuvad toote tüübist, kui tundlik on nahk antud piirkonnas ja kui pikaajaline on kokkupuude. Sellest lähtuvalt on aroomiõli maksimaalsed ohutud kasutusmäärad tootegruppide kaupa alljärgnevad:

  • Huuletooted, suuvesi ja hambapasta – aroomiõli kasutamine ei ole lubatud
  • Deodorandid ja higistamisvastased ained - maksimaalselt 0,04%. 
  • Tooted raseeritud nahale, lastele mõeldud tooted, kehakreemid, kehaõlid, jalahooldustooted ja parfüümid, pesuvahendid (seep, šampoon, palsam) maksimaalselt 0,2%

Aroomiõli on tehislikult valmistatud lõhnaaine. INCI: Parfum (Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, alpha-iso-Methylionone, d-Limonene ,dl-Citronellol)

Toode on pakendatud tilgutiga klaaspudelisse.

806365

Lisainfo

Lõhna kirjeldus
marjane
värske
Tooterühm
aroomiõli
Kirjeldus
Aroomiõlid on tehislikult valmistatud lõhnaained. Aroomiõlid on mõeldud kasutamiseks seebis, kosmeetikas ja küünaldes. Toode ei sobi huulepalsamisse.
Tooraine
Sünteetiline tooraine.
Ohutus
Toode on mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kasutada ainult lahjendatult. Vältida silma sattumist. Hoida laste eest.
Küsimus
Selle toote kohta ei ole küsimusi