Tellides ajavahemikul 6.maist 6.juunini relumee.ee veebipoest tooteid vähemalt 30 euro eest paneme sinu tellimusega tasuta kaasa Karen Gilberti raamatu "Looduslik kosmeetika"

Kingituse väärtus on 17 eurot!

Tegemist on looduskosmeetika valmistamise põhimõtteid tutvustava kõvakaanelise, 144-leheküljelise raamatuga, mis tutvustab looduskosmeetika valmistamise komponente, kasutusvõimalus ja omadusi. Raamatus on üle kolmekümne retsepti salvide, palsamite, kreemide ja pesuvahendite valmistamiseks.

Karen Gilbert õpetab valmistama koduseid losjoone ja salve. Raamatus on retsepte näohoolduseks mõeldud näomaskide, niisutajate ja puhastajate valmistamiseks ning dušigeeide, koorijate ja kreemide retstepte kehahoolduseks. Omavalmistatud huulepalsamid, massaažiõlid, vanniõlid ja silmageelid lisavad argipäeva luksust.

Kuidas kingitust saada

Kampaanikaoodi sisetada ei ole vaja.

Kui toodete väärtus ostukorvis ületab 30 eurot (ilma transpordikuluta), lisatakse kingitus automaatselt ostukorvi. Paneme selle teele koos sinu tellimusega

Kampaania tingimused

*Ostukorvi summa ilma transpordikuluta on vähemalt 30 EUR

*Ost on sooritatud  ja  Relumeele makse laekunud ajavahemikul 6. mai-6. juuni.

*Kingime ühe raamatu tellimuse kohta. 

*Kui tellimus tühistatakse tervenisti või osaliselt nii, et tellimuses olevate kaupade summa jääb alla 30 Euro tuleb kingitus tagastada või tasuda selle ostuhind (17 EUR).