Hobipunkt.ee tegeles üle kümne aasta kosmeetika, seebi valmistamise ja küünla valmistamise materjalidega. Minu nägemus ja visioon on selle aja jooksul muutunud ning seetõttu lõpetas Hobipunkt tegevuse.

Relumee.ee avas oma uksed 2020 kevadel. Uuenduste käigus ei olnud eesmärgiks mitte ainult nimevahetus, vaid vaadata kriitilise pilguga üle tootevalik, tarnijad ja kogu kontseptsioon. 

Relumee.ee missioon on suurendada valdkonna populaarsust ning tutvustada uutele kasutajatele looduslike komponentide kasutamist kosmeetika ja seebi valmistamisel. Tootevaliku uuendamisel olengi sellest põhimõttest lähtunud. Seetõttu ei leia Relumee valikust suuri pakendeid ja spetsiifilisemaid kosmeetika komponente.

Üks oluline suur muudatus on see, et kui paljud Hobipunkti tooted pakendati Eestis hulgipakenditest väikepakendisse, siis Relumee tooted jõuavad lattu valmis pakendatud kujul otse tehasest. See võimaldab tagada toodete maksimaalset steriilsust - toode pakendatakse tööstuslike seadmetega inimese vahelesekkumiseta ja kokkupuude saasteallikatega on minimaalne. Samuti saame nii tellida iga toote puhul optimaalse koguse ja hoida laos värskeimat partiid. Relumee toodete pakendite suurused ja tootevalik on pigem suunatud hobi korras kosmeetika ja seebi valmistajatele.

Valiku Hobipunkti lõpumüügis olevaid tooteid leiad siit  https://relumee.ee/et/4587-hobipunkti-toodete-lopumueuek

Artikid ja juhendid leaid siit: https://relumee.ee/et/blog

Küsimuste korral pöördu julgesti tellimine@relumee.ee

Helen Idarand 

Hobipunkt.ee ja Relumee.ee asutaja