Relumeest

Pumpuli OÜ sai alguse 2005. aastal käsitöötarvikute veebipoena, olles sel ajal üks esimesi käsitöömaterjalide veebipoode Eestis. Seebivalmistamise tooted jõudsid Relumee eelkäija Hobipunkti valikusse 2009. aastal. Hobipunkt.ee tegeles üle kümne aasta kosmeetika, seebi valmistamise ja küünla valmistamise materjalidega. Kuna minu nägemus antud valdkonnast muutus, lõpetas Hobipunkt sellisel kujul tegevuse. 

Relumee.ee missioon on suurendada valdkonna populaarsust ning tutvustada uutele kasutajatele looduslike komponentide kasutamist kosmeetika ja seebi valmistamisel. Tootevaliku uuendamisel olengi sellest põhimõttest lähtunud. Relumee tootevalik on suunatud hobi korras kosmeetika ja seebi valmistajatele.

Relumee nimi tuleneb inglisekeelsest sõnast relume. Relume tähendab särama panema, sära taastama, uuesti lõkkele puhuma. Relumee pakub taimseid õlisid ja võisid, mis aitavad su nahal uuesti särama lüüa ning retsepte ja ideid, millega taasavastada armastus isetegemise vastu.

Olen välja töötanud ja läbi viinud mitmeid seebi- ja kreemivalmistamise koolitusi. 2010 panin oma seebitarkused kirja raamatusse "Lihtne seebitegu", 2015 aastal kirjutasime koos hea kolleegi Kaiga raamatu "Küünlakunst". Lisaks olen eesti keelde tõlkinud raamatu "Looduslik kosmeetika". Erialased teadmised olen omandanud erinevatel kosmeetikakoolitustel ning erialase kirjanduse abil. 

Kui sul on toodete kohta küsimusi või soovid abi valikul, võta kindlasti minuga ühendust, kontaktid leiad veebilehe jalusest. 

Kohtumiseni!

Helen Idarand

Relumee