PRIVAATSUSPOLIITIKA JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Andmete vastutav töötleja on: 
Pumpuli OÜ

Kangru-Jõe, Madise, Lääne-Harjumaa 76716

Milliseid andmeid Pumpuli OÜ kogub?

1. E-pood  kasutab standardset "küpsiste" (cookies) tehnoloogiat. Need on andmefailid, mis salvestatakse arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad veebilehitsejal kasutajat poes automaatselt identifitseerida. Veebileht kasutab küpsiseid pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks. Kasutame seansiküpsiseid, püsiküpsiseid ja kolmanda isiku küpsiseid (Google Analytics, Facebook) uute ja endiste klientide identifitseerimiseks, eelistuste meelde jätmiseks, meelde jätmiseks, kas oled (või ei ole) nõustunud küpsistega ning informatsiooni kogumiseks lehe külastatavuse kohta

Soovi korral võid küpsised kustutada või blokeerida, kuid seda tehes ei pruugi veebilehe mõned funktsioonid töötada.  Küpsistega seotud informatsiooni ei kasutata isiku tuvastamiseks. 

2. relumee.ee kogub kasutaja poolt sisestatud andmeid kui kasutaja teeb e-poest tellimuse.

3. E-pood võib paluda vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Isikuandmed sisaldavad nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Andmeid kasutatakse vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale.

3. relumee.ee kogub veebilehe sirvimise statistikat. Veebilehtede külastamisel kogutakse külastaja kohta isikustamata tehnilisi andmeid. Tehnilised andmed piirduvad kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga, külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) ja kohaga. IP-aadresse ei seota isikut tuvastava teabega. Ülalpool nimetatud andmete kogumiseks kasutame automatiseeritud tööriista Google Analytics. Kui te ei soovi enda kohta neid andmeid edastada, saate igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt. Vaata lisainfot https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/ 

Kogutud andmete kasutamine

Lisaks personaalse informatsiooni kasutamisele, võib relumee.ee e-pood sisestatud andmeid kasutada võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Vajadusel säilitame kirjavahetuse, et selle abil parandada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

relumee.ee võib avaldada teenuse osutamiseks vajalikku teavet kasutajate kohta valitud lepingupartneritele, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade komplekteerimine, tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, turundusteenuste pakkumine.

Kasutaja õigused

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid tema kohta säilitatakse. Soovi korral on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust tellimine@relumee.ee.

Turvalisus

Pumpuli OÜ on kehtestanud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades relumee.ee e-poodi nõustub kasutaja privaatsuspoliitikaga. Mittenõustumisel ei tohiks e-poodi kasutada. relumee.ee jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

E-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil tellimine@relumee.ee