Aroomiõli

Aroomiõlid on tehislikult valmistatud lõhnaained, mis sobivad kasutamiseks seebi valmistamisel, kosmeetikas ja küünaldes. Samuti võid lisada neid diffuusorisse, aroomilampi või leiliruumi lõhnastamiseks.

Relumee.ee on Gracefruit aroomiõlide esindaja Baltikumis ja Soomes. Kõik Gracefruit aroomiõlid leiad siit. 

Allergeenivabad aroomiõlid

Huulepalsamisse sobivad aroomiõlid

Vali lõhna järgi: lillelõhnalised, marja- ja puuviljalõhnalised, magusad, vürtsikad, värsked.

Kokku on 92 toodet.

Kuvatakse 1–36 toodet (kokku 92)

Aktiivsed filtrid

Kuvatakse 1–36 toodet (kokku 92)

Aroomiõli kasutamine seebis

Seebimassis on sobiv aroomiõli kogus keskmiselt 10 g 1 kg seebi kohta. Ise tehtud seebikiviga seebis soovitame aroomiõli kasutada keskmiselt 15 g ühe kilo seebisegu kohta. 

Kasutamine kosmeetika valmistamisel

Kosmeetika valmistamisel peaks aroomiõli kogus jääma 1% piiresse. Näol kasutatavate kosmeetikatoodete puhul peaks koguse hoidma veelgi madalamal, alla 0,5%. Silmaümbruse toodetest tuleb ärrituse vältimiseks kõik lõhnaained välja jätta. Huulepalsamitesse sobivad aroomiõlid leiad siit.

Kasutamine küünaldes

Küünaldes sobivaid aroomiõlide doseerimisel jälgi vaha tootja soovitusi.

Parafiinküünlas soovitame kasutada 4% vaha kaalust. Nature wax C3 sojavahas on optimaalne kogus 6% vaha kaalust. Küünaldes võib aroomiõli kogust ka suurendada, kuid seejärel tuleb kindlasti ka testida suurema aroomiõli koguse mõju küünla põlemisomadustele. 

Aroomiõlide ohutus kosmeetikas kasutamisel

Aroomiõlide ohutuse tagamiseks tuleb neid alati kasutada lahjendatult. Aroomiõlid ei ole parfüümid ja need pole mõeldud otse nahale kandmiseks. Ohutuse tagamiseks jälgi iga toote juures olevat detailset infot maksimaalse doseeringu kohta. 

Aroomiõlide müük

Aroomiõlid on müügil tilgutiga klaaspudelis, mis kaitseb toodet valguse eest ja ei mõjuta toote kvaliteeti. Tilgutiga klaaspudelist on lihtne doseerida ka väiksemat kogust. Lisaks on aroomiõli kaitstud oksüdeerumise eet, sest hapnuku ligipääs on minimaalne. Aroomiõli komplektides on viis erinevat aroomiõli, mis on pakendatud pappkarpi.