huulepulgad

Kosmeetika
valmistamine

õlid, vahad, aktiivained

Vaata
Eeterlikud õlid

Eeterlikud õlid

naturaalsed ja orgaanilised eeterlikud õlid

Vaata
Värvilised seebid

Seebi valmistamine

seebimass, õlid, seebivormid, seebivärvid

Vaata
Värvilised sojavahaküünlad

Küünalde
valmistamine

sojavaha, küünlatahid, küünlavärvid

Vaata
Aroomiõli pudelid

Aroomiõlid

lõhnad seebi, kosmeetika ja küünalde valmistamiseks.

Vaata

Isetehtud looduskosmeetika, seebid ja küünlad

Kas sind paneb muretsema, mida kodus leiduv kosmeetika ja puhastusvahendid sisaldavad? Kui valmistad oma looduskosmeetika, seebid ja küünlad ise, tead täpselt, mis sinna sisse läheb! Looduskosmeetika valmistamine on lihtne ega nõua suuri investeeringuid. Alustamiseks piisab paarist baastoorainest, lihtsamad töövahendid on samuti igaühel kodus olemas.

Looduskosmeetika valmistamine

Paljud Looduskosmeetika valmistajad alustavad oma teekonda lihtsate huulepalsamite, kehakoorijate ja kehavõide tegemisega. Kui kosmeetika valmistamine huvi pakub, sobib esimeseks katsetuseks hästi Looduskosmeetika stardipakk, mille materjalidest saad valmistada viis lihtsat kosmeetikatoodet.

Kosmeetika valmistamiseks leiad Relumeest taimsed õlid, naturaalsed võid ja vahad. Lisavunki saad toodetele anda erinevate vitamiinide ja teiste aktiivainetega. Oled valmis edasi liikuma? Juuksepalsami, kooriva jalakreemi või tahke šampooni valmistamine on meie retseptide järgi samuti lihtne! Kuigi Relumee järgib oma retseptides põhimõtet kasutada võimalusel alati naturaalseid koostisaineid, vajavad osad tooted efektiivsuse ja turvalisuse tagamiseks ka vähesel määral tehislikke komponente, näiteks säilitusaineid. Sina otsustad, kas soovid neid retsepte kasutada või eelistad jääda vaid 100% looduslike koostisaineid sisaldavate toodete juurde.

Isetehtud seebid

Soovid sädelevaid, erksavärvilisi ja maasikalõhnalisi seepe? Või tahad, et seebid oleksid hoopiski rustikaalsed ja maalähedased? Sinu valik! Seebimassist seebi valmistamine pakub palju avastamisrõõmu igas eas meisterdajatele. Alustajale pakub Relumee ka seebimassist seebi valmistamise komplekte. Seebikiviga seebi valmistamine nõuab rohkem eelteadmisi ja töövahendeid ning rangemat retsepti ja ohutustehnika järgimist.

Omavalmistatud küünlad

Mõnusa kollase leegiga põlevad sojavahaküünlad on romantilised ja kodutunnet loovad. Kas sinu stiiliga sobivad naturaalsed lõhnatud küünlad, erksavärvilised valgustajad või tunned puudust hoopis aroomiküünlast?

Lõhnad kosmeetikatoodetes ja seebis

Kui soovid oma kosmeetikas ja seepides kasutada ainult looduslikke koostisosi, siis lõhnasta neid naturaalsete eeterlike õlidega. Mitmeid lõhnu on siiski looduslikul teel raske või kallis toota, seetõttu leiad Relumee valikust ka tehislikult valmistatud aroomiõlid. Spetsiaalselt kosmeetika valmistamiseks mõeldud aroomiõlide hulgast leiad muuhulgas magusa vaarika, vürtsika sandlipuu ja eksootiliste puuviljade aroomid.

Retseptid ja ideed

Relumee retseptiblogist leiad juhendid erineva tüüpi kosmeetikatoodete ja seepide valmistamiseks. Kui sul tekib küsimusi retsepti muutmise või koostisosade kohta, saad jätta retsepti juurde kommentaari või küsimuse.

Populaarsed tooted