Tellimistingimused

relumee.ee internetipoodi  haldab Pumpuli OÜ.

Kataloogis olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu.

Tellimuse saab vormistada registreeritud kasutajana või külalisena. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või pangaülekande abil.

Kui tellimus on kodulehel kinnitatud, saabub kasutaja e-mailile koheselt automaatne tellimuse kinnitus. Kui makse on tasutud pangalingi abil, saabub kohe ka automaatne teavitus tasumise kohta ja arve. Registreeritud kasutaja saab tellimuse sisu vaadata ja makse tasumisel ka arve alla laadida logides sisse oma kasutajaga ja liikudes Tellimiste ajaloo lehele.

Kui tasumine pangalingi abil ebaõnnestub või soovid tasuda pangaülekandega, tasu tellimuse eest e-mailile saabunud tellimuse kinnituse alusel. Makse saaja on Pumpuli OÜ, arveldusarve EE631010220048660010. Lisa selgitusse kas tellimuse numer või saaja nimi. Kui soovid ettemaksuarvet enne arve tasumist või kui tellimuse kinnitus ei jõudnud mingil põhjusel postkasti, kirjuta palun tellimine@relumee.ee.

Kauba saadame Omniva pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga

Kauba eest saab tasuda ettemaksuna.  Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt hinnakirjale.

Eesti-sisestel tellimustel on transpordi hinnad alljärgnevad:

Omniva pakiautimaat 2.50 €, üle 50 € tellimustel tasuta.

Pakk postkontorisse 5 €, üle 50 € tellimustel tasuta.

Kuller (ohtlik veos) 6 €  Ohtliku veosena käsitletakse seebikvi. Seebikivi pole võimalik tarnida muude transpordiviisidega kui kuller.

Transport Soome

Soome pakid toimetame kohale pakiautomaadi vahendusel. Paki saatmiskulu on 13 eurot.

Tellimuse täitmise tähtaeg

 Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 2, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul makse laekumisest. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimusi ei komplekteerita ja postistata. 

Tellimuse kohaletoimetamine

Klient vastutab Pumpuli OÜle edastatud andmete õigsuse eest. Kui klient on edastanud vigased või valed andmed ja tellimust pole võimalik kohale toimetada, ei vastuta müüja tekkinud viivituse eest.

Saadame kliendi e-mailile teavituse kauba teelepaneku kohta. Üldjuhul jõuab pakk pakiautomaati või postkontorisse teele panemisele järgneval või ülejärgneval päeval. Teenusepakkuja saadab selle kota kliendi kontaktandmetele teavituse.

Pakiautomaadi pakkide hoiuaeg on 7 päeva, postipakkidel 14 päeva.  Kui klient ei lähe kaubale järgi postifirma poolt ettenähtud tähtaja jooksul, kannab klient sellest tulenevad paki tagasisaatmisega seotud kulud.  Tagasi saadetud tellimused postitame uuesti juhul, kui klient tasub täiendavad postikulud. Muul juhul tellimus tühistatakse ja kliendile makstakse tagasi summa, millest on maha arvestatud tagastamistasud. 

Kauba tagastamine

 Tellijal on õigus tagastada kasutamata ja originaalpakendis kaup müüjale 14 päeva jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: avatud pakendiga kosmeetika ja muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4. Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on toodet juba kasutanud, näpuga proovinud või avanud pakendi viisil, mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.

Relumee.ee katab valesti saadetud kauba ja ebakvaliteetsa kauba saatmise ja vahetamisega seotud kulud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Müüja õigus lepingust taganeda

 Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.

Raha tagastamine

 Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole. 

Omandireservatsioon

Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

Isikuandmete kasutamine

 Veebipood kasutab tellimise tegemise käigus ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Lõppsätted

Ettevõte jätab endale õiguse hindu ja tellimistingimusi ette teavitamata muuta.

 Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.