Tellimistingimused

relumee.ee internetipoodi haldab Pumpuli OÜ.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba transpordi eest. Transpordi hind kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Tellimuse saab vormistada registreeritud kasutajana või külalisena. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või pangaülekande abil.Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi ja müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Pangalingi maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastab veebipood volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Kui tellimus on kodulehel kinnitatud, saabub kasutaja e-mailile koheselt automaatne tellimuse kinnitus (kui kinnitust ei saabu, kontrolli rämpspostkasti). Kui makse on tasutud pangalingi abil, saabub kohe ka automaatne teavitus tasumise kohta ja arve. Registreeritud kasutaja saab tellimuse sisu vaadata ja makse tasumisel ka arve alla laadida logides sisse oma kasutajaga ja liikudes Tellimiste ajaloo lehele.

Kui tasumine pangalingi abil ebaõnnestub või soovid tasuda pangaülekandega, saab tasuda tellimuse eest e-mailile saabunud tellimuse kinnituse alusel. Makse saaja on Pumpuli OÜ, arveldusarve EE631010220048660010. Lisa selgitusse kas tellimuse numer või saaja nimi. Kui soovid ettemaksuarvet enne arve tasumist või kui tellimuse kinnitus ei jõudnud mingil põhjusel postkasti, kirjuta palun tellimine@relumee.ee.

Kauba saadame Smartposti või Omniva pakiautomaati ja postkontorisse, Soome tellimused Itella pakiautomaati.

Kauba eest saab tasuda ettemaksuna. Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu vastavalt hinnakirjale.

Kui kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eestisse ja Soome.

Kauba kohaletoimetamiseks Eestis kasutame Smartposti või Omniva pakiautomaati. Kauba kohaletoimetamiseks Soomes kasutame Itella Smartpost pakiautomaati.

Kauba saatmiskulud kannab ostja vastavalt saatmisviisi juures kuvatud hinnale.

Tellimuse paneme üldjuhul teele kahe tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul makse laekumisest Pumpuli OÜ kontole. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimusi ei komplekteerita ja postitata. Viivituse korral võtame kliendiga ühendust. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti paki transpordifirmale üleandmisele järgneva kahe tööpäeva jooksul. Väljaspool Eestit jõuab pakk kohale üldjuhul kuni 7 kalendripäeva jooksul transpordifirmale üleandmisest.

Pakiautomaadi pakkide hoiuaeg on 7 päeva, postipakkidel 14 päeva. Kui klient ei lähe kaubale järgi postifirma poolt ettenähtud tähtaja jooksul, kannab klient sellest tulenevad paki tagasisaatmisega seotud kulud. Tagasi saadetud tellimused postitame uuesti juhul, kui klient tasub täiendavad postikulud. Muul juhul tellimus tühistatakse ja kliendile makstakse tagasi summa, millest on maha arvestatud tagastamistasud. 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab toode olema kasutamata, originaalpakendis. Kui tootel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile tellimine@relumee.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja välja arvatud juhul tagastamise põhjuseks ei ole valesti saadetud või defektiga toode. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või tõendama, et kaup on tranpsordifirmale üle antud.

Veebipood tagastab kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kliendi poolt makstud raha. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest kui ese ei ole tagasi saadetud või ostja pole esitanud tõendeid, et on asja tagasi saatnud.

Kui ostja on valinud Veebipoe pakutud kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui toode on laost otsa saanud.

Otseturundus ja isikuandmed

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Kauba kohaletoimetamisesk edastab veebipood isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele.

Uudiskirju ning pakkumisi saadetakse e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks soovi avaldanud.

Ostjal on võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest teavitades sellest e-kirja teel.

Omandireservatsioon

Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

Vaidluste lahendamine

Pretensioonid tuleb saata e-kirja aadressile tellimine@relumee.ee.

Kui vaidlust ei suudeta lahendada, on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.