Sheavõi

Sheavõi on üks enim kasutus leidev kosmeetiline või. Seda võib kasutada nahka pehmendava kreemi asemel või lisada koostisainena kehakoorijasse, kehakreemi või huulepalsamisse. Või muudab kosmeetikatooted toitvaks ja koostise paksemaks. 35-kraadise sulamistemperatuuri tõttu on sheavõil toatemperatuuril tahke konsistents, aga nahal sulab see kiiresti. 

 

Kokku on 4 toodet.

Kuvatakse 1–4 toodet (kokku 4)

Aktiivsed filtrid

Sheavõi 1 kg
Kiirvaade

Sheavõi 1 kg

Tavahind 10,83 € Hind 9,83 €
  • -1,00 €
  • -1,00 €
Kuvatakse 1–4 toodet (kokku 4)

Erineva suurusega pakendis sheavõi müük 

Sheavõid saad soetada 200 g kuni 1 kg pakendis. 200-grammine pakend on piisav isiklikuks kasutamiseks mõeldud kehavõi, kehakoorija ja huulemäärde valmistamiseks (vaata sheavõi retsepte). Kui on aga suurem soov katsetada, siis kilone kogus on pakendatud hoiustamiseks õhukindlalt suletavasse ämbrisse ja mahe sheavõi sulguriga lamineeritud õhukindlasse kotti. Sheavõi müük toimub e-poe vahenduse ja kauba saadame pakiautomaati.

Sheavõi 1 kg on suurim pakend, mida pakume, kuid suurema koguse ostmisel lisandub täiendav allahindlus lähtuvalt ostukorvi suurusest. 

Millist sheavõid eelistada?

Rafineerimata sheavõi on kõige vähem töödeldud. Puhastamiseks eemaldatakse võõrosakesed filtreerimise abil Sheavõis jääb alles rohkem naturaalsed omadusi, vitamiine, kollakas värvus ja spetsiifiline suitsune lõhn, mis igaühele ei pruugi meeldida. 

Rafineeritud sheavõi on ühtlasema konsistentsiga, eriomane lõhn puudub ja värvus on heledam. Lõhnatu puhastatud sheavõi ei mõjuta toote värvi ja lõhna ja laseb eeterlikel õlidel ja aroomiõli lõhnadel kõige paremini esile tulla. 

Mahe sheavõi on valmistatud kontrollitud toorainest - kasvatamisel pole lubatud kasutada pestitsiide ega väetiseid. 

Sheavõi säilitamine

Sheavõi pikaajalise säilimise eelduseks on hoiustamine stabiilse temperatuuriga (soovitavalt alla 20 kraadi) keskkonnas. Pakendi peaks kindlasti hoidma suletuna, avatud pakend soodustab toote oksüdeerumist. Jälgi, et pakendisse ei satuks vett või võõrosakesi, mis võivad tekitada hallitust.