ECOCERT ja mahetooted

Mahetooted

Mahetooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme ja neisse ei ole lisatud kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Mahetoodete kasvatamisel asendatakse sünteetilised taimekaitsevahendid looduslikke ja mehaaniliste vahenditega. Mahetooted on kontrollorganite pideva järelvalve all. See garanteerib, et need tooted ei sisalda organismile kahjulikke sünteetiliste taimekaitsevahendite jääke.

ECOCERT sertifitseeritud kosmeetikatooted

ECOCERT-i sertifikaat on kõige rangem looduslike ja mahedate kosmeetikavahendite tootmisstandard. Kosmeetikatoodete puhul hinnatakse mitte ainult tooraine vaid ka tootmisruumide ja pakendite keskkonnamõju, ökoloogilisust ja puhtust.

ECOCERT nõuded ei luba kasutada geneetiliselt muundatud seemneid. Tooraine kasvatamisel pole lubatud kasutada keemilisi väetiseid. Taimede kahjurite tõrjeks kasutatavad vahendid peavad olema mürgivabad ja ECOCERTi poolt heaks kiidetud. Lisaks toorainele peab nõuetele vastama ka tootmisprotsess. Toode peab olema valmistatud ja pakendatud tootmisruumides, kus kasutatakse nõuetele vastavaid ökoloogilisi puhastusvahendeid ja puudub oht saastumiseks. ECOCERT nõuetele vastavust kontrollitakse mitu korda aastas ning sertifikaat antakse vaid üheks aastaks korraga. Kõik ECOCERT sertifitseeritud tooted leiad siit.

Kokku on 17 toodet.

Kuvatakse 1–17 toodet (kokku 17)

Aktiivsed filtrid

Kuvatakse 1–17 toodet (kokku 17)