Olivem1000 emulgaator
  • Olivem1000 emulgaator

Olivem1000 100 g

11,50 €
Kogus

Olivem1000

Olivem 1000 on oliiviõli baasil valmistatud emulgaator, mis on mõeldud õli-vees kreemide valmistamiseks. Emulgaatori ülesanne on omavahel siduda õli ja vett, et moodustuks ühtlane emulsioon. 

Emulgaator Olivem1000 vastab EcoCert ja COSMOS standarditele.

Emulgaatori kasutamine

Emulgaatorit sobib kasutada kreemide ja juuksehooldustoodete valmistamiseks. Olivem1000 on mõeldud pigem paksemate kreemide valmistamiseks, losjoon võib jääda ebastabiilne. Olivem1000 ei vaja üldjuhul kaasemulgaatorit, kuid kui tekib vajadus stabiilsuse tõstmiseks, võib täiendavalt kasutada erinevaid paksendaiaid nt ksantaankummit (0,2% toote kogumassist).

Emulgaatori doseering on 3-8%, mina olen keskmise paksusega kreemi jaoks kasutanud 5 g 100 g kohta. 

INCI: Cetearyl Olivate (and) Sorbitan Olivate.

Olivem1000 emulgaatori kasutamiseks kuumutatakse seda koos õliga kuni need on täielikult õlis lahustunud. Õhukesed helbed sulavad kiiresti ning emulgaator ei vaja pikka kuumutamist. Emulgaator sulab umbes 70 kraadi juures. Seejärel segatakse õlisegu ja vesi kokku. Tootja soovitab kiiret segamist kuni toode on korralikult emulgeerunud ning seejärel segada aeg-ajalt jahtumiseni.  Seejärel saab lisada lõhnaained ja aktiivained ning valada toote pakendisse. 

Jahtumisel muutub toode viskoossemaks.

805905

Lisainfo

INCI
Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate
Partii
VG1368
Parim enne
02.07.2023
Tooterühm
emulgaator
Kirjeldus
Mitteiooniline PEG-vaba emulgaator ei vaja lisaaineid ja sobib lisaks kreemidele ja losjoonidele ka juuksehooldustoodetes kasutamiseks. Emulgaatori baasaineks on oliiviõli.
Pakend
Taassuletav püstpakend
Tooraine
Looduslik tooraine
Küsimus
Selle toote kohta ei ole küsimusi